Prodej nemovitosti je práce na plný úvazek

Víte, že prodej nemovitosti je práce na plný úvazek? Nestačí jen pořídit několik snímků bytu či domu a spolu s inzerátem je vyvěsit. Samotnému focení předchází přestavba a úprava interiéru, tzv. HOME STAGING, musíte zajistit odhad ceny nemovitosti, komunikaci s klienty, prohlídky, přípravu smluv. A samozřejmě také obíhání úřadů.
Prodávání bytu či domu Váš život obrátí vzhůru nohama. Obere Vás o čas, nervy i peníze. Bez záruky, že Váš stávající domov padne do těch správných rukou.

Kolik času prodej domu zabere?
Záleží především na vašich obchodních a organizačních schopnostech, roli hraje ale také třeba právní zátěž nemovitosti. Běžně ale prodej nemovitosti zabere desítky až stovky hodin čistého času.
Tento čas Vám nikdo nezaplatí – a pokud nemáte s prodejem realit zkušenosti, snadno svůj dům nebo byt prodáte pod cenou. Nezřídka se ztráta pohybuje ve stovkách tisíc korun, v extrémních případech ale přijdete o miliony.
Chcete svým inzerátem přilákat spoustu povrchních zájemců, nebo bonitního kupce, kterému Vaše nemovitost padne do oka?
Vcítit se do potenciálního zájemce je těžší, než si myslíte. Musíte poznat jeho hodnoty i priority, způsob myšlení. Musíte zjistit, na kterých stránkách se pohybuje, kde hledá dům či byt svých snů. A v neposlední řadě se postarat o to, aby se k němu na míru šitý inzerát vůbec dostal.
Bez důvěry to nepůjde
Koupili byste pro svou rodinu byt, který nabízí hned několik makléřů a za různé ceny? A co dům, který se v nabídkách realitních serverů objevuje více než rok a měsíc od měsíce je levnější?
Uvěřili byste, že prodávaná nemovitost je bez skrytých a zamlčených kazů, že je prosta právních vad?
Dobře vím, že bez důvěry lze nemovitost prodat jen stěží. Celý prodej stojí především na otevřeném, lidském jednání – a tomu přizpůsobuji i svou strategii.
Vaši nemovitost prodám rychle, za maximální možnou částku. Vím, kde se bonitní kupci pohybují. Umím napsat inzerát způsobem, který zájemce chytí a nepustí.
K tomu ale potřebuji i Vaši důvěru. Víru, že s pomocí realitní kanceláře získáte nejen čas, ale i klidný spánek a peníze navíc.
Věřím, že nastal ten správný čas Vám ukázat, že i realitní branže se dá dělat na úrovni a fér……

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.