MARTINA ZMEŠKALOVÁ

MOTTO: ,,Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít."

Mark Twain                                                                      

 

Všichni bychom měli mít ve svém životě koutek pro sny. Pro každého z nás má takový sen jinou podobu, často si mylně myslíme, že nemožnou, nepravděpodobnou, ale naše chtění a touha jsou to jediné, co dokáže sen proměnit ve skutečnost.

Před časem jsem si myslela, že můj život se zastavil někde na slepé koleji. Vše je ale tam někde mimo naše chápání dáno, a tak jsem měla to štěstí, že jsem se na své pouti setkala s milým člověkem z minulosti a ten mne přivedl do ERY. Mohu tady naplno využít 9 let zkušeností souvisejících s nemovitostmi i jejich financováním. Stále se vzdělávám a rozšiřuji si obzory a tím vám, mým klientům, nabízím profesionální a čestné průvodcovství na cestě za splněním jednoho z vašich snů.

Sama mám za sebou několik negativních zkušeností z realitní džungle, a proto přesně vím, jak tuto práci dělat nechci!

 

Potřebujete poradit, zpracovat tržní analýzu Vaší nemovitosti či si nezávazně u kafe popovídat s odborníkem a udělat si vlastní obrázek?

 

Pak se budu těšit právě na Vás:-)

 

Nezávazná konzultace zdarma

Domluvte si se mnou bezplatnou konzultaci. Probereme Vaše záměry, zmírním Vaše obavy. Přesvědčím vás, že jsem pro prodej Vaší nemovitosti ten pravý profesionál!

Údaje budou použity pro tento účel. Nebudou zpracovávány pro účely marketingu.

Telefon

+420 774 822 620

Email

martina.zmeskalova@era-reality.cz

Facebook

Facebook

Kancelář

Výstavní 30, Brno